Jaunākais Testēšanas Speciālists

Jūsu pienākumi:
  • Sagatavot testēšanas scenārijus;
  • Veikt informācijas sistēmu testēšanu atbilstoši testa scenārijam;
  • Dokumentēt testēšanas izpildi;
  • Reģitrēt konstatētās kļūdas un veikt to novēršanas kontroli;
  • Izstrādāt projektu lietošanas dokumentāciju.
Prasības:
  • Analītiska domāšana;
  • Interese un zināšanas par informācijas tehnoloģijām;
  • Izpratne par web informācijas sistēmām;
  • Atbildīga attieksme pret darbu;
  • Labas latviešu valodas zināšanas;
  • Spējas strādāt patstāvīgi un komandā;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība IT jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.
Mēs piedāvājam:
  • Interesantu un dinamisku darbu;
  • Draudzīgu un pretīmnākošu kolektīvu;
  • Izaicinošus darba pienākumus un iespēju attīstīties;
  • Apmaksātas apmācības;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Atbalstītas ikdienas sporta aktivitātes;
  • Atalgojums 700 - 1000 eur.

Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt 2 MB.
Atļautie datņu veidi: gif jpg jpeg png txt pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx rar zip.